Sierra Yaşamkent çözüm ortakları

Benzersiz Bir Yaşamın Kapıları Aralanıyor: Sierra Yaşamkent

596 0

Benzersiz Bir Yaşamın Kapıları Aralanıyor: Sierra Yaşamkent

 

 çocuklar için yaşanabilir alanlar

Ankara’nın yükselen cazibe noktalarından birisi olan Yaşamkent’te yeni bir yaşamın kapıları aralanıyor. “Mucizelere inanın” sloganıyla yola çıkan Sierra Yaşamkent konut projesi, ferah ve fonksiyonel tasarımı ile hem ailelere hem de tek başına bir yaşam kurmak isteyenlere harika fırsatlar sunuyor.

15 farklı konut tipini müşterilerine sunan Sierra Yaşamkent, 61 metrekareden 211 metrekareye kadar birçok boyutta farklı dairelerle müşterilerinin hayallerini gerçek kılıyor. Kargın İnşaat güvencesi ile hayata geçirilen bu proje hem fonksiyonel hem de ferah tasarımı ile ön plana çıkıyor. Yürüyüş yapılabilecek rengarenk bahçelerden, çocukların güven içerisinde rahatlıkla oyun oynayabileceği alanlara kadar her şeyin titizlikle düşünülüp projelendirildiği Sierra Yaşamkent, özellikle aileler için uygun konut tipi olarak sıklıkla tercih edilen projelerden biri olmayı başardı.

 

Sosyal Olanaklar Burada Hayat Buluyor

sierra-avantajlari

Sadece barınabilecek bir ev olmaktan ziyade insanlara harika sosyal olanaklar da sunan Sierra Yaşamkent, hayata keyif katacak birçok aktivite alanını da bünyesinde barındırıyor. Artık spor yapmak için yaşadığınız yerden çok da uzaklaşmanıza gerek kalmayacak. Projenin sizlere sunmuş olduğu yürüyüş alanları, yüzme havuzu, squash sahası ve sauna ile sağlıklı yaşamın da kapılarını aralayabileceksiniz. Üstelik tüm bu sosyal tesisler sitede yaşamını devam ettiren herkese ücretsiz!

Sakinlerini gerçekten mucizelere inandıran Sierra Yaşamkent, sosyal aktivitelere aynı zamanda alışveriş imkanını da ekliyor. Kozmetik ürünlerinden gıdaya, giyimden teknolojiye kadar birçok ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabileceğiniz mağazalar Sierra Çarşı’da sizleri bekliyor. Sitede ayrıca daha sonra faaliyete geçecek mağaza ve dükkanlarla da bölge hareketlenecek. Hem gündelik ihtiyaçlarınızı hem de dönemsel ihtiyaçlarınızı bu harika çarşı sayesinde kolaylıkla giderebileceksiniz.

Sierra Yaşamkent Projesi, müşterilerine şu sosyal donatıları sunuyor:

 • Çok amaçlı ortak alan
 • Kapalı havuz
 • Sauna
 • Fitness salonu
 • Bayan soyunma odası
 • Bay soyunma odası
 • Yürüyüş parkuru
 • Basketbol sahası
 • Açık egzersiz alanları
 • Mini Business Center
 • Çocuk kulübü
 • Butik Çarşı
 • Pilates Stüdyosu

 

Lüks ve Konfor Şimdi Bir Arada!

Ankara’nın hızlı bir biçimde kalkınan bölgelerinden olan Yaşamkent’in zengin dokusu ile harmanlanan Sierra Yaşamkent, lüks yaşama açılan bir kapı olarak kabul ediliyor. Modern mimarisi ile göze de hitap eden proje, özellikle içerisinde bulunan kat bahçeleri ile de dikkat çekiyor. Su Bahçesi, Zen Bahçesi, Bilgi Bahçesi ve Şifa Bahçesi seçenekleri sizlere boş zamanlarınızda huzur içinde dinlenme imkanını sunuyor.

Konut ağırlıklı bir proje olarak tasarlanan Sierra Yaşamkent aynı zamanda ticaret ve alternatif konutlardan da oluşmakta. Projenin iç avlusunun huzur veren peyzajı ve insanlar için hazırlanan sosyal alanlar, sokaklarda adeta samimi bir mahalle havası da yaratıyor. Sierra Yaşamkent ile şehir yapılanması doğayla harmanlanıyor ve insanlara harika bir yaşam alanı olarak sunuluyor. Semt yaşamanın çağdaş bir yorumu olarak adlandırabileceğimiz bu proje sayesinde hem huzurlu hem de lüks bir hayata adım atabilir, nezih bir atmosfer içerisinde yaşamınızı sürdürebilirsiniz.

 

5 farklı kat bahçesi

Projenin Diğer Özellikleri


Sierra Yaşamkent’te 15 farklı konut tipi bulunuyor. Herkesin kendisine uygun bir yaşam alanı bulabileceği bu proje özellikle güneş alan konumu ile dikkat çekiyor. Güneş ışığını, evinizin her köşesine temas ettiren özgün mimari sayesinde tasarruflu ve doğayla bütünleşik bir ev tecrübesi de yaşamış oluyorsunuz. Projede yer alan dairelerin metrekareleri 61’den 211’e değişim gösteriyor. Hem tek başına yaşamak isteyenler hem de geniş bir ailesi olanlar bu harika konut tiplerinden yararlanabiliyor.

Eğer sizler de Ankara’nın bu muhteşem bölgesinde yaşamak ve hem konforun hem de lüksün tadına bakmak istiyorsanız Sierra Yaşamkent projesine ait daire tiplerini mutlaka incelemelisiniz.

 

 

Etiketler

Yorum Sırası Sizde