Sierra Yaşamekent - Ankara Konut Bilgi Talep Formu
Image

Ankara Yaşamkent Merkezi Konum

Yaşamkent Bulvarı üzerinde yer alan Sierra, bulvar üzerinde açılması planlanan Yaşamkent Metro İstasyonu’na sadece 2 dakika uzaklıktadır.
Image

Sierra'da Yaşam Başladı!

Sierra Yaşamkent'te 2018 Nisan ayından itibaren oturum başladı. %70 doluluk oranıyla anında tapunuza sahip olarak yeni evinize yerleşebilirsiniz.
Image

Yatırıma Yüksek Kazanç Getirisi

Son 3 yıl içerisinde Yaşamkent bölgesindeki konut fiyatları 33.3% oranın artmıştır. (Kaynak: zingat.com) Sierra Yaşamkent özel ödeme koşulları ile 0.50 - 0.99 faiz oranlarıyla bu kazançlı yatırıma sahip olabilirsiniz.
Image

Anında Kira Getirisi Garantisi

Sierra Yaşamkent anında kira getirisi garantisi ile satın aldığınız dairenizi anında sierra güvencesiyle kiralayabilirsiniz.

Sierra Yaşamkent Öne Çıkan Özellikler

Sierra Yaşam Alanları

Sierra; havuzu, saunası, fitness salonu, çarşısı, kat bahçeleri ve diğer sosyal donatılarıyla yaşamınıza keyif dolu anlar katıyor.

Dünyaca Ünlü Çözüm Ortakları

Sierra Yaşamkent; Kale, ENNE, Intema, Vitra, Kone, Artema ve Güral Alüminyum’un kaliteli ve estetik ürünleriyle yapılandırılıyor.

Farklı Tiplerde Modern Mimari Daireler

Sierra birbirinden farklı ihtiyaçlara ve zevklere karşılık gelen 15 farklı tipte 281 daireye ev sahipliği yapıyor.

Kendini Kanıtlamış Proje Sahibi

1972’den beri içinde olduğumuz inşaat sektöründe edindiğimiz deneyimin bir ürünü olarak Sierra Yaşamkent'i kurguladık. Kargın İnşaat

Özel Kredi Faiz Oranları

24 ya da 36 ay %0.75 Net Faiz | 48 Ay %085 Net Faiz | 60 Ay %0.90 Net Faiz | 72 Ay %0.95 Net Faiz | 84 Ay %0.97 Net Faiz oranlarıyla piyasada hiç bir yaşam alanını sağlayamayacağı imkanlar sağlıyoruz.

background

Örnek Daire

Ziyaret İçin Yol Tarifi Alın

ü