Kat Bahçeleri ile Benzersiz Bir Deneyim Yaşayın

969 0

Öyle bir yer düşünün ki, bunaldığınızda ya da temiz havada sakince kitap okumak istediğinizde, evinizin kapısından çıkıp birkaç adım atarak aradığınız o huzurlu alanlara ulaşın. Sierra Yaşamkent’in benzersiz kat bahçelerinden bahsediyoruz. Şuana kadar başka hiç bir projede bulunmayan iç avlu peyzajı ile dikkat çeken Sierra, 5 farklı temadaki kat bahçeleri ile de ev sahiplerini doğaya doyuruyor.

Sierra Yaşamkent iç avlu

Sierra Yaşamkent’te iç mimari ve bina mimarisine verilen önem kadar peyzaj mimarisi de özenle yapılmıştır. Avlusu bulunan ilk proje olma ünvanını taşıyan Sierra’da yemyeşil bir alana ve rengarenk çiçeklere komşu olarak evinizin tadını çıkartabilirsiniz. Ayrıca, farklı temalardaki kat bahçeleri ile de evinizin çok yakınında nefes alan yaşam alanları ile keyifle vakit geçirebilirsiniz. Gelin birlikte Sierra Yaşamkent’in kat bahçelerini inceleyelim…

Sierra Yaşamkent’in Birbirinden Huzurlu Kat Bahçeleri

Sierra Yaşamkent projesinde evinizin komşusu, farklı temalardaki kat bahçeleri ile değişik etkinlikler gerçekleştirip, boş zamanlarınızda bilgi bahçesinde kitap okuyabilir, ya da su bahçesinde dinlenebilirsiniz.

Su Bahçesi

Sierra Yaşamkent su bahçesi

Su Bahçesi’nin dinlendirici atmosferinde zihninizi boşaltıp, tüm stresini atabilirsiniz. Suyun saflığından yola çıkılarak, suyun dinlendirici gücünden esinlenilerek tasarlanan su bahçesinde, hafta sonu kendinize ayırdığınız bir saat ile kendinizi dinlendirip haftaya çok daha güçlü başlayabilirsiniz. Su Bahçesi’nde kimi zaman sadece kendi başınıza dinlenerek vakit geçirin, kimi zaman da sevdiklerinizle beraber sakin ve huzurlu bir ortamda keyifli sohbetler edin.

Zen Bahçesi

Sierra Yaşamkent zen bahçesi

Uzakdoğu felsefesindeki Zen kültüründen ilham alınarak tasarlanan Zen Bahçesi, ruhunuzu dinlendirmek için evinize en yakın köşe. Zen kültürünün aydınlanmak ve auraları genişletmek için yapılan meditasyonlarından yola çıkılarak hazırlanan Zen Bahçesi, ahşap ve yeşillerle donatılmış ortamıyla size en güzel ortamı sağlıyor. Kendini ve ruhunu dinlendirmeyi seven, yoga, meditasyon gibi aktiviteleri yapmaktan hoşlanan biriyseniz, Zen Bahçesi favori alanınız olacak diyebiliriz. Tüm haftanın yorgunluğunu atıp, hayata küçük bir mola vermek için aradığınız o sessiz, sakin yer, Zen Bahçemiz.

Bilgi Bahçesi

Sierra Yaşamkent bilgi bahçesi

Sierra Yaşamkent’in benzersiz kat bahçeleri arasında keyifle kitap okuyabileceğiniz Bilgi Bahçesi de yer alıyor. Temiz hava içinde ve bahçenin sessiz ortamında kendinizi sürükleyici bir kitabın hikayesine bırakabilirsiniz. Haftalardır başlamayı düşünüp, yoğun temponuzdan dolayı bir türlü başlayamadığınız kitabınızı alıp okumaya başlamak için harika bir alan. Bazen tek başınıza kısa bir mola verin, bazen de çocuğunuzla birlikte verimli kitap okuma saatleri gerçekleştirin. Bilgi Bahçesi’nin sakin ve huzurlu ortamı ile artık kitap okumaya daha çok vakit ayıracaksınız.

Şifa Bahçesi

Sierra Yaşamkent

Sierra Yaşamkent, harika peyzajı içinde bulunan iç avlusundan sonra bir de Şifa Bahçesi ile doğayı evinize getiriyor. Şifa Bahçesi’nde yeşilliklerin arasında huzuru bulup, eşsiz manzaraya karşı ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Doğa’nın ve yeşilin içinde vakit geçirmeyi seviyorsanız, çiçeklerin ve şifalı bitkilerin kokusunu içinize çekerek rahatlamak istiyorsanız, Şifa Bahçesi’ni de çok seveceksiniz. Çocuğunuzla ve ailenizle birlikle Şifa Bahçesi’nde doğal bitkilerin içinde sohbet edip, ruhunuzu yeşile doyurun.

Renk Bahçesi

Sierra Yaşamkent

Renk Bahçesi’nde içinizdeki sanatsal duyguları açığa çıkarın. Tüm sanatsal ruhunuzu ortaya koyup, sanata doyacağınız ve keyifle vakit geçireceğiniz bir alan Renk Bahçesi. Hem çocuklar hem de yetişkinler için stres atmak, sanat becerilerinizi geliştirmek ve kendinize daha çok zaman ayırmak için Renk Bahçesi’nden ayrılmak istemeyeceksiniz. Muhteşem manzaraya karşı sanatsal yönünüzü geliştirirken, aynı zamanda da stres atabileceksiniz. Çocuklarınızla resim yapma aktiviteleri yaparak onların da el becerilerinin gelişmesine yardımcı olarak neşeli saatler geçirebilirsiniz.

Sierra Yaşamkent’te, keyifle vakit geçirebilmeniz için kat bahçelerini tasarladık. Kat bahçelerinin her biri ayrı bir temada ve her birinin kendine özel özellikleri var. Boş zamanlarınızda veya kendinizi dinlendirmek istediğinizde, dilediğiniz birine gidip hem muhteşem manzaranın tadını çıkarabilir, hem de ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Sierra Yaşamkent projesindeki iç avlu ve kat bahçeleri ile yeşile tam olarak doyacaksınız. Kat bahçelerinde sevdiklerinizle birlikte kaliteli vakit geçirerek, evinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Etiketler

Yorum Sırası Sizde