konut seçmenin ipuçları

Doğru Konutu Seçmenin İpuçlarını Hazırladık

833 0

sierra yaşamkent

Yatırım Değeri Sürekli Artan Yaşamkent’in En Göz Alıcı Projesi: Sierra

Kargın İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Burak Kargın, emlak sektörü ve Sierra projesi ile ilgili şunları söyledi: “Ankara’nın gelişen bölgelerinde, çevreye saygılı ve hayata yeni çözümler sunan projeler üretiyoruz. Yaşamkent’in projelerimizi hayata geçirdiğimiz ve değer verdiğimiz bir bölge olmasında son yıllarda yapılan teknokent, eğitim ve sağlık yatırımlarının yanı sıra altyapı çalışmalarının da büyük etkisi var. Sierra, Yaşamkent’deki eşsiz konumu, sağladığı sosyal olanakları ve göz alıcı mimarisiyle her geçen gün değerine değer katıyor. Sierra projesi umutları mutluları dönüştürecek.”

Bugüne kadar elde ettikleri başarıyı önümüzdeki dönemlerde de sürdürmeyi hedefleyen Kargın, “Müşteriler, konut alımı konusunda karşısındakine güven duymak ister. Bu yüzden, dövizde yaşanan hareketliliğin yatırımcıyı tedirgin ettiği bir ortamda yatırımcıya ve sektöre cesaret veren adımlar attık. Bu adımlarımız sayesinde, Sierra‘nın lansman satışlarında ön gördüğümüz rakamın çok üstüne çıktık.” dedi.

Avantajlarla Dolu Yeni Bir Dünya…

Sierra projesi, Yaşamkent ve Çayyolu’nun sunduğu tüm avantajlara erişim sağlayan bir konumda. Yaşamkent Metrosu’nun hemen yanında olması ve otobüs-minibüs hatlarının sağladığı imkanlar sayesinde Sierra’dan şehrin her bölgesine kısa sürede ulaşmak mümkün. Kaliteli eğitim kurumlarına ve özel sağlık kuruluşlarına yakınlığı; Türkiye’nin en büyük şehir hastanesine 10 dakika mesafede oluşu da cabası.

Prestijli projeleriyle fark yaratan Kargın İnşaat, fonksiyonel, estetik ve güvenli yaşam alanı projelerine Yaşamkent’te inşa ettiği Sierra Konutları ile devam ediyor.

Bire Bin Katacak bir Proje!

Ankara’nın, Eskişehir yolu hattına doğru gelişiminden kaynaklanan hızlı yükseliş sayesinde, bölgeden aldığınız evin değeri ve kira getirisi her geçen gün artacak ve yatırımınız uzun vadede daha da değerlenecek. Sierra Projesi’nin hem mimari hem de teknolojik özellikler açısından benzersiz olması da projenin gelecekte daha da parlayacağının bir göstergesi.

Burak Kargın
İnşaat Mühendisi /
Kargın İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

 

sierra yaşamkent kampanya

 

Doğru Konut Alımı için Güçlü ve Kaliteli Çözüm Ortaklarının Önemi

Finans Kurumları Doğru Projelerde Tüketiciye Ayrıcalıklı Çözümler Sunar

Bir projede konut kredisi sağlayacak olan finansman kuruluşları, öncesinde en titiz şekilde gerekli araştırmayı ve fizibiliteyi yapar. Verimliliği ve güvenirliği onaylanan projelerle mortgage kredisini topraktan satışa kullandırır. Türkiye’nin en güçlü bankaları olan Yapı Kredi Bankası, İş Bankası, Garanti Bankası, TEB ve Denizbank bu araştırmalardan sonra Sierra Yaşamkent sakinlerine özel faiz oranlı konut kredisi kullandırılmaktadır.

Özkaynaklarının sağlamlığı ve yapı kalitesi, bir projeye güven duyulması için en önemli unsurlardır. Sierra Yaşamkent, bu ilkeler doğrultusunda çözüm ortaklarını seçmiştir.

Sierra Yaşamkent Projesi, Kargın İnşaat‘ın yıllara dayanan tecrübesi ve güvencesi altında yapılmaktadır. Bankaların Sierra projesine destek vermesi, bu projenin ve proje sahibi Kargın İnşaat’ın finansman gücü açısından oldukça önemli bir göstergesidir.

Doğru Projelerde Kaliteli Markalar Yer Alır

Bir proje, tasarımı açısından ne kadar kusursuz olursa olsun, projenin uzun ömürlü ve kalıcı olmasını kullanan malzemenin kalitesi belirler. Bu açıdan, projenin yapısal çözüm ortaklarının bilinen ve güvenilir markalar olması oldukça önemlidir.

Sierra Yaşamkent, sadece güçlü finansal çözüm ortakları ile değil; Enne, Kale, Artema, Intema, Vitra, Kone ve Güral gibi sektörlerinin lider yapı ve dekorasyon markalarıyla yaptığı çözüm ortaklıklarıyla da fark yaratıyor.

sierra yaşamkent markalar

Doğru Konut Alımında Mimarinin Önemi

Bir projeyi hazırlarken, doğru tasarım ve uygulama ilkelerinin yanı sıra; doğa ile ilişkisi sürdürülebilir, kendi kendine yeten, akıllı ve çevresine değer katan yeni nesil yapılar üretmek önceliklerimizdir.

Ayrıntılar ve projenin doğru uygulanabiliyor olması bizim için oldukça önemlidir. Mimarlar terzi gibidir. Kumaşa iyi bir değer kazandıracağımıza ve çıkan üründen mutlu olacağına inananlar bize gelir. Terzinize nasıl güveniyorsanız mimarınıza da aynı şekilde güvenirsiniz.

Sierra, alternatif konutlardan ve çarşıdan oluşan baza kütlesi ve üzerinde yükselen iki kulenin iç avlusunda; güçlü peyzajı ve rekreasyon alanları ile samimi bir mahalle ortamı yaratırken, sokak seviyesinden yaya erişimine açık Sierra Çarşısı, davetkar tavrıyla bir merkez olmayı hedefliyor. Her daireye 2 araçlık alan tahsis eden kapalı otopark, modern bir projenin gereksinimleri doğrultusunda geliştirilmiştir. Peyzajlar, kat ve teras bahçeleri, gezinti ve rekreasyon alanları ile binaların birbirine bağlandığı kent yapılanmasının doğayla bir arada ele alındığı Sierra, geleneksel semt anlayışının çağdaş bir yorumudur.

Beş farklı konseptte tasarlanan kat bahçeleri, hobi alanı olarak tasarlanmalarının yanı sıra dinlenme alanları olarak da öne çıkmaktadır. İç tasarımda, kör noktalar ortadan kaldırılarak gün ışığının mekan içinde etkin kullanımı sağlanmıştır. Sierra, oldukça geniş ve ferah balkonlarıyla yeni dönem projelerden de ayrılıyor.

Lejant Mimarlık ailesi olarak mimari ve iç mimari tasarımlarında ve kararlarında kentsel değerlere ve doğal kaynaklara saygı çerçevesinde geliştirdiğimiz Sierra projesi size Ankara’nın ve bölgenin cazibe merkezlerinden birinde yaşamanız seçeneği sunuyor.

sierra yaşamkent iç mimari

Doğru Gayrimenkul Yatırımı için Doğru Lokasyon Seçimi

Sierra Yaşamkent Metro İstasyonuna Sadece 20 Metre!

Kuzey Batı Gayrimenkul olarak türkiye’nin birçok bölgesinde hizmet sunuyoruz. Sektörel raporlarımızla Türkiye’nin konut ve ticari gayrimenkul piyasasının nabzını tutuyoruz.

Yaptığımız çalışmalarda konut tüketicisinin beklentilerinin en çok otopark ve trafik sıkıntısı olmayan, sosyal donatıları gelişmiş ve toplu taşımaya yakın bölgelerde karşılandığını görüyoruz.

Bu beklentilerin tamamını karşılayan Yaşamkent, eğitim düzeyi yüksek birey ve ailelerin yaşaması, kalite-fiyat dengesinin en iyi yakalayan bölgelerden biri olması sebebiyle, tarafımızca Ankara içinde en çok tercih edilen konut bölgesi olarak göze çarpıyor.

 

sierra yaşamkent lokasyon
Etiketler

Yorum Sırası Sizde