Sierra Yaşamkent

Çözüm Ortaklarımızla Birlikte Çok Daha Değerliyiz

1133 0

İster bir konut projesi olsun, ister iş dünyasında bir şirket… Bir markanın birlikte çalışılan iş ortakları, o markanın değerine değer katar. Konut projelerinde de bu iş böyledir. Konut projelerinde, hem finansman kuruluşları hem de proje aşamasında birlikte çalışılması gereken markalar olmaktadır. Bu markaların güçlü ve kaliteli olması, projenin de o kadar büyük olduğunun bir işaretidir. Kısacası, bir marka çözüm ortakları ile çok daha değerli ve çok daha güçlüdür.
Sierra Yaşamkent çözüm ortakları

Güçlü Çözüm Ortakları, Güçlü Bir Proje Demektir

Konut projeleri için özellikle finansman kuruluşları bakımından hangi çözüm ortakları ile çalışıldığı önemlidir. Çünkü finansman kuruluşları bir projeye destek vermeden önce, projenin ne kadar güven verdiğini araştırırlar ve fizibilite çalışmaları ile araştırmalarını desteklerler. Tüm bu araştırmaların ve çalışmaların sonucunda projenin güvenilir olup olmadığına karar verip, projeyi onaylama kararı alırlar ve projeye özel konut kredileri oluştururlar.

Tüm bu araştırma ve çalışmalardan sonra, güven veren bir proje olarak görülen Sierra Yaşamkent projesi için Türkiye’nin en güçlü bankaları, Sierra konut sahiplerine özel, avantajlı faiz oranları ile konut kredileri kullandırıyorlar. Bu bankalar, Yapıkredi Bankası, Denizbank, TEB, Garanti Bankası ve İş Bankası gibi Türkiye’nin en büyük ve en güçlü bankalarıdır. Sierra Yaşamkent’in konut sahipleri de avantajlı faiz oranları ile bu bankalardan kredi kullanma şansına sahip oluyorlar.

Güçlü bankaların Sierra Yaşamkent projesine destek vermeleri, projenin ve proje sahibi Kargın İnşaat’ın güven veren duruşunun bir göstergesidir.

 

Sierra Yaşamkent markaları

Kaliteli Markalarla Güven Veren , Uzun Ömürlü Konutlar

Finansman kuruluşların yanı sıra proje ve inşaat aşamasında birlikte çalışmak için seçilen markalar da oldukça büyük önem taşımaktadır. Bir projenin tasarımından, yapısal malzemelerine ve iç mimari öğelerine kadar kullanılan bütün detayların önemi çok büyüktür.

Gerek inşaat aşamasında kullanılan malzemeler, gerekse de iç mimaride kullanılan malzemeler olsun, hepsi projenin ve konutların kalitesini belirleyen unsurlardır. Daha kaliteli bir konut daha uzun ömürlü olacaktır ve yaptığınız yatırıma değecektir.

Sierra Yaşamkent’te yapı ve tasarım ögelerinde tercih edilen markalar da, sektörlerinde lider kuruluşlardır. Yıllardır süren tecrübeleri ile kalitelerini kanıtlamış, güven veren markalarla çalışmak projemizin değerini daha da çok artırmaktadır. Sierra Yaşamkent’te birlikte çalıştığımız markalar, Enne, Kale, Artema, Intema, Güral, Vitra ve Kone gibi güçlü ve kaliteli markalardır. Sierra’nın kalitesi, dayanaklılığı ve sağlamlığı çözüm ortaklarımız ile çok daha fazla artmıştır.

Ürünlerinin kalitesinden emin olunan, tecrübeleri ile güven veren, lider markalarla çalışılması o projenin güvenilirliğini ve kalitesini kanıtlayan bir unsurdur.

Etiketler

Yorum Sırası Sizde